کریستال کوارتز (Crystal Quartz)

کریستال کوارتز، عصاره صخره‌ها و بالاترین تجلی از قلمرو معدنی‌ها است. کریستال کوارتز را در کوه‌ها و صخره‌ها می‌یابند. گاهی شفاف‌تر و روشن‌تر از آب است و از وراء آن می‌توانیم اشیاء را به‌همان روشی که از وراء آیینه می‌بینیم مشاهده کنیم.  کریستال کوارتز هدیه ای ارزشمند از جانب مادر زمین محسوب می شود.حتی کوچکترین تکه ای از آن دارای ویژگی های یک درمانگر حرفه ای است‌.

قدما معتقد بودند که این سنگ ها زنده هستند  و هر صد سال یک بار نفس می کشند و در بسیاری از فرهنگ ها تصور بر این بود که آنها حلول روح الهی هستند.امروزه نیز طبیعت درمانگران بر این عقیده اند که کریستال های کوارتز موجوداتی زنده، بسیار قدیمی و آگاه هستند و می خواهند با کسانی که آماده پذیرش هستند ارتباط برقرار کنند.

حمل، آویختن و مدیتیشن با کریستال کوارتز ذهن و قلب را بر روی راهنمایی برتر می گشاید و به قلمرو روح اجازه می دهد به دنیای فیزیکی انتقال داده شود.

کریستال کوارتز در سطح نیاز فرد نوسان می کند و انرژی یا نیتی که برای آن برنامه ریزی شده باشد را تقویت می نماید و به انتشار آن انرژی در سراسر دنیا و در قلمرو اتریک ادامه می دهد. این ویژگی می تواند برآورده شدن دعاهای شخص را سریعتر کند، قدرت شفا یا رشد معنوی را تقویت نماید و یا به کریستال اجازه دهد یک الگوی انرژی را به مدت طولانی و با قدرت حفظ کند تا تجلی یک هدف رخ دهد.

کریستال سنگ، شفابخش اعظم
گفته می شود از کریستال های کوارتز در تمدن گمشده آتلانتیس و لموریا برای رسیدن به جوانی ابدی استفاده می شد. روحانیان عهد باستان نیز از این سنگ برای از بین بردن انرژی های منفی بهره می بردند. یونانیان باستان اعتقاد داشتند این سنگ، آبی است که خدایانشان آن را به صورت یخ در آورده اند و بنابراین، به آن کریستالوس (به معنای یخ) می گفتند.رومیان هنگام تابستان آن را در دست نگه می داشتند تا دست هایشان خنک شود و برای کاهش تب و درد و ورم نیز از آن استفاده می کردند. طی قرون وسطی نیز هنگام تب قطعه ای کوارتز را روی زبان بیمار می گذاشتند. امروزه به طور وسیعی از کوارتز شفاف در درمان استفاده می شود.                                                                                                                                                                                                                           

چرا شفا بخش اعظم؟                                                                                                                                                                                                                                                        کریستال سنگ یا کوارتز شفاف "شفا بخش اعظم" نام دارد و به همین دلیل، برای مقاصد بیشماری حتی در شارژ دیگر سنگ ها از آن استفاده می شود. با رادیولوژی  مشخص شده است که وقتی قطعه ای کوارتز در دست نگه داشته می شود، قدرت انرژی فرد حداقل دو برابر می شود. بنابراین در هر جای بدن قرار گیرد انرژی آن قسمت افزایش می یابد. این سنگ هر نوع انسداد انرژی را از بین می برد و جسم ، روح، عواطف و ساحت معنوی را با نیروی حیاتی تازه به تعادل می رساند و همه سطوح وجود آدمی را از انرژی تازه پر میکند.                                                                                                                               توصیه می شود همواره قطعه ای کوارتز همراه داشته باشید، چون هم محافظ خوبی است و هم برقرار کننده تعادل و حتما قطعه ای کوارتز شفاف  را جهت پاکسازی محیط در خانه یا محل کار بگذارید                                                      

سایر خواص کریستال کوارتز  

🕉کریستال کوارتز، سنگ هفت چاکرا

🕉تعادل و تنظیم چاکرای هفتم ( دارای تاثیر مستقیم بر روی هفت چاکرا )

🕉 سنگ متولدین همه ی ماهها ، مشترک بین تمامی بروج

🕉 تابش دهنده و منعکس کننده ی نور و انرژی روحانی به سمت بدن

🕉 سنگ نماد ذهن و کمک به تمرکز و افزایش توانایی های ذهنی و باز نمودن ذهن

🕉 دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو

🕉 با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد

🕉 به عنوان "شفا دهنده" شناخته شده با افزایش انرژی فکر تاثیر گذاری مستقیم شخص را بر محیط و سایر افراد بالا می برد

🕉 کوارتز سنگ قدرت است و در سراسر جهان با نام "کریستال جهانی" نامیده می شود و شناخته شده ترین نوع کریستالهاست؛

🕉 کوارتز با جذب، ذخیره، توازن، تقویت، تمرکز و انتقال انرژی باعث زیاد شدن مقدار انرژی می شود، انرژی جهانی را نیز منتقل می کند و در انرژی دادن به دیگر کریستالها نیز مفید است.

🕉 کریستال کوارتز انرژی را تا بالاترین حد ممکن بالا می برد و افکار را تقویت می کند چرا که آنها شکلی از انرژی هستند.

🕉 کوارتز خالص به هر رنگی که باشد بر روی همه سطوح موجود زنده مؤثر است و اطلاعات را همچون کامپیوتری طبیعی ذخیره می کند، این کریستالها شبیه کتابخانه ای معنوی هستند که در انتظار خوانده شدن هستند؛

🕉 به تمرکز و یادآوری مطالب فراگرفته شده کمک می کند

🕉 بر روی چاکرای چشم سوم مؤثر است به نحوی که دید واضح تری از الهامات داده و ارتباط با ارواح دنیای دیگر را تسهیل می کند.

🕉 این سنگ می تواند انرژی و اطلاعات را ذخیره کند و انرژی و ویژگیهای شفادهی سایر سنگها را نیز افزایش دهد. همچنین می تواند انرژی را فرستاده یا بیرون بکشد.

🕉 همیشه یک نوع کوارتز در میان ابزار کار یک درمانگر وجود دارد.

🕉 کوارتز بطور ویژه برای درمان خستگی مزمن، ورم مفاصل، صدمات استخوانی، افسردگی و درد عضله مؤثر است
 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان