گوهرسنگ لابرادوریت (Labradorite)

لابرادوریت یک کانی فلدسپار از خانواده پلاژیوکلازهاست که در اغلب موارد در سنگ های آذرین مافیک مانند بازالت، گابرو و نوریت یافت می گردد. این کانی همچنین در آنورتوزیت، سنگی آذرین که در آن لابرادوریت می تواند فراوان ترین کانی باشد، نیز یافت می گردد.

برخی از گونه های لابرادوریت بازی نور قوی و زیبایی دارند  و رنگین کمانی از رنگ های آبی، سبز، قرمز، نارنجی و زرد را از خود نشان می دهند. لابرادوریت، به جهت چنین نمایش های تماشایی از رنگ ها، بسیار شهرت دارد و به همین دلیل است که این پدیده، تحت عنوان “لابرادورسانی” شناخته می شود. 

نمونه های لابرادوریت با بالاترین کیفیت لابرادورسانی اغلب جهت بکارگیری به عنوان سنگ جواهر انتخاب می گردند.

خواص گوهرسنگ لابرادوریت

💎لابرادوریت برای استفاده در چاکراهای گلو، چشم سوم و تاج توصیه می گردد و بر روی چاکراهای فرعی کف دست بسیار عالی عمل می نماید. همچنین لابرادوریت طلایی رنگ سنگی عالی برای چاکرای خورشیدی میباشد.

💎مفهموم لابرادوریت عمیقا به استفاده گذشتگان از آن بعنوان “سنگ جادو” (Stone of magic) برمی گردد. این سنگ زیبای رنگین کمانی بمدت طولانی مورد توجه غیب گویان و شفادهندگان بوده است. لابرادورنس زنده موجود در زیر سطح سیاه و خاسکتری لابرادوریت، نشان دهنده واقعیت های عمیق و مخفی هر روز جهان است. این عناصر قابل مشاهده و نهان، ریشه مفهموم لابرادوریت را تعیین می نمایند.

💎توانایی این سنگ در تشویق خودآگاهی روح درونی، توانایی روانی و شهود، به ریشه و مفهوم لابرادوریت گره خورده است. این توانایی ها در پشت آن چیزی مخفی هستند که دنیای هر روز ما را تشکیل می دهند، دقیقا مانند خاصیت لابرادورنسی که در زیرِ سطحِ بیرونیِ خاکستری یا سیاه لابرادوریت مخفی است.

💎مفهوم لابرادوریت با شهرت این سنگ بعنوان مهمترین سنگ محافظ (Top protector Stone) در قلمرو سنگها مرتبط است. قدرت محافظت از هاله، توسط سنگ لابرادوریت از طریق ایجاد یک مانع انرژی انجام می گردد. این مانع، انرژی شخص را حفظ کرده و در مقابل افرادی که انرژی فرد را تخلیه می کنند، محافظت می نماید.

💎لابرادوریت با هماهنگی بین کالبد اثیری و فیزیکی، دسترسی به اهداف معنوی را آسان می سازد. بدلیل اینکه لابرادوریت انرژی معنوی فرد را حفظ می نماید، هوشیاری و آگاهی فرد نیز افزایش پیدا می کند.

💎خواص شفابخش فیزیکی لابرادوریت مربوط به مغز، چشم ها، ریه و همچنین سیستم گوارش و تنظیم متابولیسم بدن است. باور بر این است که لابرادوریت مشکلات تنفسی مخصوصا ناشی از برونشیت و سرماخوردگی و فشار خون را کاهش می دهد. همچنین لابرادوریت باعث کاهش اضطراب و استرس می گردد. دردهای قاعدگی را کاهش داده و مانند مسکِن عمل می کند.

💎سنگ لابرادوریت بر احساسات و عواطف نیز اثر شفابخش دارد. این اثر از طریق آرامش بخشیدن به ذهن های بیش فعال و انرژی دادن به تصورات و ابتکارات انجام می شود. بدین سان، ایده های مهیج با حس تغییر و ماجراجویی به ذهن خطور می کنند و حس تخلیه احساسات از مکررات روزانه زندگی به فرد دست می دهد.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان