سنگ خورشید یا سان استون (Sun stone)

💎گونه ای الیگوکلاز فلدسپار با ساختار بلوری کج وجهی و سختی ۶ الی ۶.۵ می باشد.

💎سان استون به طور خاص یکی از شش گونه پلاژیوکلاز است که در جواهر سازی استفاده می شود که گاهی آن را آونتورین فلدسپات نیز می نامند.

💎این سنگ انواع مختلفی دارد ولی غالبا دارای رنگ های نارنجی، زرد و قرمز_نارنجی مخلوط با سفید و همچنین خاکستری_ سیاه می باشد و اکثرا دارای ذراتی هستند که ظاهری درخشان و متالیک به این گوهرسنگ زیبا میدهند.

💎سان استون یا سنگ خورشید عمدتا از کشورهای هندوستان، چین، آفریقا، کانادا، نروژ، روسیه و آمریکا استخراج میشود.

‍ خواص گوهرسنگ سان استون یا سنگ خورشید

🔮سنگ خورشید چاکراهای دوم و سوم را انرژی بخشیده و توانایی رهبری، اراده، خلاقیت و قدرت جنسی را تحریک می کند.

🔮سنگ خورشید بر چاکرای دوم یا خاجی بیشترین تأثیر را دارد اما همه چاکراها را پاکسازی می کند. اگر روی چاکرای سوم یا شبکه خورشیدی قرار داده شود، عواطف سنگین و سرکوب شده را برطرف کرده و به گونه ای مثبت تغییر می دهد.

🔮سان استون سنگ قدرت شخصی، آزادی و هوشیاری فراگیر است.

🔮این سنگ بازتاب کننده خصوصیات نور خورشید مانند: گشایش، خیرخواهی و سخاوتمندی، حرارت، قدرت، وضوح ذهنی می باشد و ظرفیتی برای برکت بخشیدن است.

🔮 به اعتقاد جادوگران باستان، سنگ خورشید تکه ای از خورشید است به همین دلیل برای جذب قدرت خورشید از این سنگ استفاده می کردند. 

🔮سنگ خورشید با قدرت و ثروت در ارتباط است. همچنین با ققنوس که در هنگام طلوع خورشید ظاهر می شود، مرتبط است.

🔮سنگ خورشید، سنگی شاد و الهام بخش است.

🔮این سنگ میتواند شعله رهبری را در افرادی که آن را به همراه دارند برافروزد و به رهبران کمک می نماید تا اعتقاد راسخ درونی و تسلط به نفس برای حرکت رو به جلو را بیابند.

🔮سنگ خورشید احساسی از فراوانی را در برابر چیزهایی که فرد احتیاج داشته و یا متمایل به آنهاست ایجاد می نماید و فرد را در اظهار کامیابی و کسب خرد یاری می دهد.

🔮سنگ خورشید تأثیر مثبتی روی روان بینی دارد. حس شوخ طبعی، شادی و خلق و خو را تقویت می کند و نیروی لازم برای پذیرفتن پروژه هایی که ممکن است از نظر شخص دلهره آور به نظر برسد را فراهم می کند.

🔮اعتماد بنفس ایجاد می کند و کمک می کند تا فرد ذات خود را شناخته و بر اساس آن زندگی کند و نگرشی مثبت به زندگی داشته باشد، از توان ذاتی خود استفاده کند و در عین حال شاد باشد.

🔮سنگ خورشید میتواند خرد قلبی را وارد یکپارچگی با الهامات ذهنی گرداند.

🔮قرار دادن سنگ خورشید بر روی چشم سوم هنگام تفکر می تواند به فرد در مشاهده برترین و والاترین مسیر فعالیت در هر وضعیتی کمک کند.

🔮اگر در "نه" گفتن به دیگران مشکل دارید، سان استون را همیشه به همراه داشته باشید. این سنگ به شما کمک می کند تا احساساتی نظیر تبعیض، محرومیت یا طردشدگی را از خود دور کرده و حس شکست را وارونه کنید. حس ارزشمندی، اعتماد بنفس، مثبت اندیشی و اشتیاق را تقویت می کند. به طور کلی همه احساسات منفی را به مثبت تبدیل می کند و حتی در مورد سرکش ترین بدبینها نیز مؤثر بوده است.

🔮این سنگ می تواند برکت و نوآوری را وارد اظهارات خیال بندانه و یا هنرمندانه فرد کند.

🔮سنگ خورشید همه قدرتهای شفادهندگی را برای دارنده اش تقویت کرده و دستگاه عصبی نباتی خودکار را فعال کرده و عملکرد هماهنگ همه اندامهای بدن را تقویت می کند.

🔮سنگ خورشید در موارد خستگی به دلیل بی خوابی بسیار مفید است.

🔮دردهای مزمن گلو را درمان کرده و درد زخم معده را تسکین می دهد. برای درمان اختلالات فصلی کاملاً مؤثر است. همچنین در درمان مشکلات غضروفی، رماتیسم و دردهای عمومی شناخته شده است. 

🔮تاثیرات جسمانی گوهرسنگ سان استون عبارتند از، گرم کردن بدن، افزایش سوخت و ساز، تقویت سیستم گوارش، تقویت دستگاه های درون ریز و تولید مثل

🔮سنگ خورشید افسردگی را از بین می برد. استفاده از این سنگ بخصوص در زیر نور خورشید بسیار مؤثر است.
 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان