رویه های باز گرداندن کالا

تعویض و یا مرجوع

تمامی فاکتورها در چند مرحله جداگانه بصورت دقیق و کامل بررسی شده و احتمال بروز خطا نزدیک به صفر می‌باشد. در عین حال نکات زیر یادآوری می‌شود:

دیجی گوهر برای تمامی محصولاتی که با گزینه‌ی خرید در سایت مشخص شده‌اند با رعایت شرایط زیر، ضمانت تعویض و یا مرجوع ارائه می‌دهد. اگر از محصول خریداری شده رضایت نداشتید ، فقط کافیست مراحل زیر را به آسانی انجام دهید.
در این حالت می‌بایست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل گرفتن بسته، درخواست خود را مبنی بر تمایل به تعویض یا مرجوع نمودن بسته از طریق تماس تلفنی به دیجی گوهر اطلاع دهید (شماره های تماس در صفحه تماس با ما).

پس از هماهنگی و دریافت پاسخ کامل مبنی بر مراحل کار به شرح زیر می باشد:

 • بسته را به آدرس پستی دیجی گوهر ارسال نمایید.
 • اگر محصول بر خلاف توضیحات و تصاویر درج شده در سایت دریافت شده است ، حق تعویض و یا مرجوع برای شما محفوظ است.
 • در غیر اینصورت با رعایت کامل شرایط می‌توانید درخواست خود را مبنی بر تعویض محصول ارائه نمایید. در این حالت ، هزینه بسته بندی و ارسال اولیه کالا از وجه پرداختی شما کسر می‌گردد. حداقل مبلغ کالای مورد نظر جهت تعویض می‌بایست برابر کالای انتخاب شده اولیه (طبق مبلغ درج شده در فاکتور) باشد.
 • اگر به همراه فاکتور، اقلام دیگری بعنوان هدیه، اشانتیون و یا... هم ارسال شده باشد، در زمان تعویض و یا مرجوع می‌بایست مسترد گردد. در غیراینصورت تمامی هزینه‌های مرتبط با آن از وجه پرداختی در فاکتور خریدار کسر خواهد گردید.

اگر محصولات در زمان باربری و ارسال دچار صدمه فیزیکی شده باشند :

 • در صورتی که بسته‌بندی خرید شما دچار شکستگی، پاره شدن و... گردیده است ، با کمک مامور توزیع بسته، موضوع را صورتجلسه نموده و از قبول نمودن بسته خودداری نمایید.
 • موضوع را بلافاصله با دیجی گوهر در میان بگذارید تا راهنمایی‌های لازم صورت پذیرد.
 • پس از دریافت بسته ارسالی توسط دیجی گوهر و بررسی موضوع و صورتجلسه توسط کارشناسان و بخش بیمه باربری مربوطه، در صورت امکان (امکان فنی و یا موجود بودن محصول) محصول رفع نقص شده و مجددا برای خریدار ارسال خواهد گردید. در غیراینصورت وجه مربوط به خرید آن کالا برای خریدار برگشت داده خواهد شد.

در هنگام تعویض می‌توانید کالای دیگری را (همتراز با محدوده قیمتی کالای اولیه) انتخاب نموده و در شرایط مرجوع وجه مشخص شده برای محصول (مبلغ خرید محصول) را بصورت کامل دریافت نمایید .
در هنگام ارسال محصولات به دیجی گوهر دقت فرمایید که محصولات دقیقا مانند حالتی که از سمت واحد ارسال دیجی گوهر برای شما ارسال شده‌اند، بسته بندی شوند تا هنگام ارسال و در طول مسیر صدمه‌ای به آنها وارد نشود. در صورتی که در زمان ارسال مجدد محصول، کوچکترین صدمه‌ای به آن وارد شود، امکان تعویض و یا مرجوع وجه وجود نخواهد داشت.
لازم به ذکر است :

 • قبل از ارسال بسته حتما با دیجی گوهر هماهنگ شده و راهنمایی‌های لازم جهت ارسال بسته را دریافت نمایید.
 • در ارتباط با خرید های سفارشی که محصول درخواستی بنا به سلیقه و درخواست مشتری آماده (و یا ساخته) می‌شود، با توجه به انحصاری بودن ساخت محصول برای مشتری، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.
 • در ارتباط با محصولاتی که بنا به سلیقه و درخواست مشتری تغییراتی در آنها اعمال شود (تغییر نقش و نگار ، انجام حکاکی متفرقه ، تغییر سایز ، تعویض نگین و...) امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.
 • در ارتباط با خریدهایی که در شرایط خاص (حراج فصل ، پیشنهاد شگفت انگیز ، کوپن تخفیف و...) انجام می‌شوند، با توجه به اینکه با هر خرید، شانس خرید از یک مشتری دیگر گرفته می‌شود، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.

پس از دریافت بسته‌ی ارسالی خریدار (به منظور تعویض و یا مرجوع) ، موضوع مورد بحث توسط کارشناسان دیجی گوهر به دقت بررسی خواهد شد. در صورتی که موارد ذکر شده توسط خریدار، تائید شوند ، طبق شرایط فوق اقدام خواهد شد. در غیر اینصورت بسته مجددا به آدرس ثبت شده در فاکتور خرید ارسال خواهد گردید. در صورتی که در این شرایط ، خریدار از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید ، این بسته تا حداکثر یک ماه نزد دیجی گوهر بصورت امانت باقی خواهد ماند و ارسال مجدد آن منوط به پرداخت هزینه‌ی ارسال (بصورت کامل) از جانب خریدار خواهد بود. پس از گذشت این زمان و درصورت خودداری خریدار از بازپسگیری بسته، دیجی گوهر هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری از بسته‌ی مذکور و محتویات آن نداشته و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده خریدار خواهد بود

ثبت سفارش
تعداد
عنوان